Akcie Fórum Knižnica Linky Správy Web-mapa ZoznamPripomienky, tipy na literatúru a linky, ktoré by ste chceli uverejniť, posielajte prosím na náš e-mail: stubadivers@stubadivers.sk, kde do predmetu správy napíšete „Kniznica“. Radi vám vyhovieme.strana 1 z 2 Nasledujúca

Časopisy1

BUDDY magazín
História potápania, príbehy z dobrodružných ciest, zaujímavé lokality, jednoducho nájdete tu všetko, čo každý potápač v potápačskom magazíne očakáva. Pekne zalomené články, s dobrou úpravou dotvárajú celkový kladný dojem z časopisu.


Dobrá voda
Potápačský časopis od našich susedov. Je v ňom plno zaujímavých popisov podvodného života s prekrásnymi ilustráciami. Už si len nájsť čas na čítanie.


Potápění
Hlavný potápačský časopis v Českej republike. Dočítate sa v ňom o pekných živočíchoch, nájdete v ňom prekrásne fotografie. Nechýba ani fotosúťaž. Dozviete sa kam sa ísť potápať, históriu o vrakoch, ako aj veľa informácií z priekopníctva v potápaní.


Advanced diver magazine
Časopis o technickom a jaskynnom potápaní sledujúci vývoj na scéne potápania. Extrémne výkony si vyžadujú extrémny výstroj a aj o ňom sa dočítate práve tu. Vraky, expedície, jaskyne, technika, foto a video – ničomu sa tu nevyhnete, je tu proste všetko čo hľadáte pri čítaní potápačského časopisu pre TECH diving.


Oceán
V tomto časopise sa dočítate o veciach, o ktorých ste ani len netušili, že existujú a sú tu. Nie je to len o výstroji, nie je to len o živočíchoch či rastlinách. Dozviete sa voľačo aj z technického potápania. Prepotápate oceány a moria z celého sveta. Je tu pre každého potápača veľa vysokohodnotných informácií.


DiveGirl
Hlavný potápačský časopis o ženách v anglicku, ktoré radi potápajú. Časopis sa venuje rôznym problémom, ktoré môžu nastať pri potápaní, resp. sú jeho následkom. Ne chýbajú v ňom ani také články, ktoré sa venujú prežitiu – poznáte angličanov? Dočítate sa aj množstvo technických rád, ako sa správne vyvážiť, akú pohodu to prináša pri potápaní a podobne. Je v ňom veľa informácie a tipov, kde sa ísť potápať.


DIVE
Časopis so svetovým záberom diania v potápaní. Nechýbajú prekrásne fotky vrakov a ich podrobný popis. Venuje sa aj novinkám vo výstroji, technikám plávania, ako aj jednotlivým filozofiám v jednotlivých výukových centrách, na ktoré nájdete aj kontakty.


DIVER
Kanadský časopis, ktorý sa venuje lokalitám na potápanie v Kanade. Objavíte v ňom veľký zoznam cestovných agentúr, ktoré vás dopravia na tie najkrajšie vraky, útesy. Kto má záujem dočítať sa niečo o výstroji, určite si príde na svoje. Špecializácie v potápaní – vrakové potápanie, potápanie v prúdoch, to všetko tu môžete nájsť. Kto si chce prenajať loď, alebo ju kúpiť, nebude mať problém si nejakú peknú vybrať.


DIVE NEW ZELAND
Potápanie vo vodách Nového Zélandu je atraktívny zážitok. Kto neskúsil, tak nech si aspoň prečíta niečo o krásach podmorského živoda v tejto lokalite. Bežne sa dočítate o súostroviach v okolí Zélandu a Austrálie. Podrobné informácie s prekrásnymi fotografiami o živote v tejto lokalite vás určite presvedčí o atraktivite.


Pridať túto stránku medzi vaše obľúbenéLinky použité na strane Časopisy1

http://www.buddymag.cz – BUDDY magazín
http://www.nova-vodni-revue.cz – dobrá voda
http://www.yacht-magazine.cz/diving/ – Potápění
http://www.advanceddivermagazine.com – Advanced diver magazine
http://ocean.czech-press.cz – Oceán
http://www.divegirl.com – DiveGirl
http://www.divemagazine.co.uk – DIVE
http://medianetcom.com/divermag/ – DIVER
http://www.divenewzealand.com – DIVE NEW ZELANDstrana 1 z 2 Nasledujúca


    Informujte sa na adrese: stubadivers@stubadivers.sk Maska s trubicou – Oceanic Maska Prizm 2 – OceanicSkladacia dýchacia trubica – Oceanic

     Pripomienky a nápady k stránke
     stubadivers@stubadivers.sk

     Počet prístupov: [CNW:Counter]   
     od 26.10. 2003

  Potápačská škola, s ktorou spolupracujeme: PRO-DIVE
  Články o športovom potápaní a medicíne: FreedivingDivemed
  Stránka o potápaní u susedov: Strany potápačské
  Niečo o technickom potápaní: TechdivingDIR-CZDIVE STAR
  Publikácie o potápaní: Potápanie
© 2006 STUBA DIVERS