Akcie Fórum Knižnica Linky Správy Web-mapa ZoznamPo prečítaní nasledovných riadkov
sa dozviete, ako sa pohybovať po Galérii

Nové snímky · Súťaže – Foto/Video · Upozornenie

Pri kliknutí na jednotlivé voľby sa otvorí Menu so zoznamom položiek. Zároveň sa zobrazí šípka vľavo vedľa názvu voľby, ktorá signalizuje možnosť zatvorenia Menu. Zatvorenie Menu nastane hneď potom, ako kliknete na názov otvorenej voľby. Pokiaľ prejdete myšou nad položkami Menu, vľavo sa zobrazí písmeno „F“ alebo „V“. Význam litér je nasledovný:
– „F“ znamená Foto
– „V“ znamená Video

Nové snímky
Napriek veľkej snahe vypracovať galériu čo najskôr, sa nám to vždy nepodarí v dostatočne krátkom čase. Majte preto prosím, trpezlivosť. Za pochopenie ďakujeme.

Pridať túto stránku medzi vaše obľúbené


Súťaže – Foto/Video
V ľavej spodnej časti s voľbami nájdete voľbu „Súťaže – Foto/Video“. Súťaž prebieha s týždňovým cyklom aktualizácie súťažných snímkov, pričom jedno kolo aj s vyhlásením víťazov trvá 4 týždne. Táto súťaž je v každej kategórii rozdelená do dvoch skupín:
a) Neupravené Foto(Video)
b) Upravené Foto(Video)

Podmienky súťaže: – mať chuť sa zabaviť; snímky môžu byť v rozlíšení 480x480 pixelov až 900x900 pixelov. Redakcia ich nebude upravovať, len z nich vytvorí náhľad vždy rovnakým spôsobom.
Do súťaže možete poslať už uverejnené fotografie/videá. Fotografie nemusia byť len s témou z vody (UW), zaradiť sa dajú aj tématicky odlišné fotografie. Súťažné snímky nám posielajte na e-mail adresu stubadivers@stubadivers.sk
Snímky nám môžete posielať do súťažného kola každý mesiac od prvého do 21. dňa v mesiaci. V prípade, že nám pošlete svoje snímky neskôr, vtedy budú zaradené do ďalšieho súťažného kola.
Nové súťažné kolo sa otvára len za podmienky, že máme k dispozícii minimálne štyri nové súťažné snímky.

Prosíme Vás, aby ste pri posielaní súťažných snímkov, do predmetu správy pripísali podľa typu posielaných snímkov – NEUPRAVENÉ, resp. UPRAVENÉ. Nezabudnite priložiť názov aj popis snímku ako aj svoje meno, môžete vystupovať aj pod prezývkou. Poslaný názov snímku, ako aj jeho popis nebudú upravované. Za takto, prípadne vzniknuté chyby, neručíme.

Hlasovanie
Hlasovanie prebieha vždy od prvého dňa v mesiaci a trvá do konca mesiaca. Každý može poslať svoj hlas maximálne pre tri snímky a to tak, že len jeden hlas pre každý snímok. Môžete hlasovať napr. len pre jeden snímok, alebo pre dva, ale najviac pre tri snímky. Hlasy poslané pre každý snímok sa spočítavajú. Snímok, ktorý získa najviac hlasov sa stane výherným v tej danej kategórii (Upravené/Neupravené – Foto/Video).
Hlasuje sa cez e-mail na adresu stubadivers@stubadivers.sk, kde do obsahu správy pripíšete ešte presný názov snímku, za ktorý hlasujete a do predmetu správy napíšete Hlasovanie.
Výhercom pridelujeme priestor na našich stránkach.

Správcovia stránky si v prípade potreby vyhradzujú právo zmeny časového cyklu aktualizácie súťažných snímkov.
Za porozumenie ďakujeme.


Vyhlásenie výherných snímkov
Výherný snímok z každej kategórie je vyhlásený v priebehu týždňa po skončení hlasovania, t. j. v prvý týždeň v ďalšom mesiaci, kedy už začína nové súťažné kolo. Výherné snímky sú v každej kategórii zvýraznené vo zväčšenom náhlade hneď ako prvé z hora nad ostatnými súťažnými snímkami. Vyhlásenie sa uverejňuje aj na našej úvodnej stránke STUBA DIVERS www.stubadivers.sk


Upozornenie
Všetky snímky v Gelérii sú použité so súhlasom autorov. Z dôvodov šetrenia miesta a rýchlosti prenosu k užívateľovi sú komprimované. O nekomprimované snímky požiadajte na e-mailovej adrese:
– otvoriť poštového klienta;  stubadivers@stubadivers.sk

Informujte sa na adrese: stubadivers@stubadivers.sk Maska s trubicou – Oceanic Maska Prizm 2 – OceanicSkladacia dýchacia trubica – Oceanic

     Pripomienky a nápady k stránke
     stubadivers@stubadivers.sk

     Počet prístupov:    
     od 26.10. 2003

  Potápačská škola, s ktorou spolupracujeme: PRO-DIVE
  Články o športovom potápaní a medicíne: FreedivingDivemed
  Stránka o potápaní u susedov: Strany potápačské
  Niečo o svetovom potápaní: GUE WKPPDIR-CZDIVE STAR
  Publikácie o potápaní: Potápanie
© 2006 STUBA DIVERS